Nadszedł czas by się sprawdzić… (KieRUNek ULTRA – HAŃCZA)

Nowy bieg ultra na mapie Polski. Trasa 63 kilometrów wiodąca terenami Suwalskiego Parku Krajobrazowego

Pierwsze urodziny Gory Rowerskiej

Najlepszy sklep rowerowy na świecie… nie wierzycie? Zapraszamy do Góry Rowerskiej!

Świat Roślin spot reklamowy

Dziś od rana temperatura na plusie, też poczuliście lekki przedsmak wiosny? Że to już lada moment rozkwitnie wszystko wokół. Zgodzicie się, że zieleń ma zbawienną moc?

Browar Północny – Smak Suwalszczyzny

Okazuje się, że piwo może być nie tylko wdzięcznym napojem, ale także tematem do tworzenia. Oto efekt przygotowanego przez nas filmu wizerunkowego Browar Północny. Polecamy wszystkim tym, którzy tęsknią już za słoneczną Suwalszczyzną

„Football – więcej niż gra” – Wojciech Kowalewski

Kolejny projekt ukończony. Prezentujemy Wam nasz nowy film „Football – więcej niż gra”, który opowiada o pięknie najpopularniejszej dyscypliny sportu na świecie – piłce nożnej. Zdjęcia do filmu realizowane były podczas 7. Mikołajkowego Turnieju o Puchar Wojciecha Kowalewskiego, oraz w stolicy na stadionie Legii Warszawa

Marta Górzyńska – spot motywacyjny

Marta!!! – wspaniała kobieta, matka, pracownik, zawodnik, trener personalny. Marta żyje sportem, bo jak mówi to jej inwestycja w kolejne lata życia. Po tysiąckroć słyszeliśmy na zdjęciach: „całe życie pracujesz na swoją starość”. I coś w tym jest! Podczas nagrań poznaliśmy też osoby, które dzięki Marcie wprowadziły ruch fizyczny do swojego życia: każda w innym celu, każda daje z siebie coś innego i każda czerpie coś innego. Łączą je- sportowe zyski!!!

XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej – zapowiedź

W najbliższy weekend charytatywne wydarzenie już z tradycją 18. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. A to nasza filmowa zajawka

Bosch Car Service Racis – spot reklamowy

Taram! oto taką reklamę wizerunkową stworzyliśmy tym razem (zanim spadł śnieg 😉). Troszeczkę zabawiliśmy się połączeniem video, zdjęć i grafiki.

VII Mikołajkowy Turniej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego – ZAPROSZENIE

Animacja przygotowana na zlecenie „Akademia 2012”

Spot Cinema-Lumiere

Musimy przyznać, że dziś jest nam wyjątkowo miło. Naszym usługom zaufało, samo Cinema Lumiere. Od dziś nasz spot, reklamujący kino, możecie oglądać przed każdym seansem. Oto efekt naszej współpracy 🙂 No….. i koniecznie zajrzyjcie do kina! Bo to miejsce w którym naprawdę warto bywać

NASK – zaproszenie do współpracy

Nasza najnowsza animacja przygotowana na potrzeby NASK (Naukowe Akademickie Sieci Komputerowe)

(LIVE) VIII Memoriał Józefa Gajewskiego

Nasza realizacja na żywo przeprowadzona z memoriału Józefa Gajewskiego

Wschód i zachód słońca nad Wigrami

Od jakiegoś czasu pracujemy nad filmem, którego bohaterem będzie profesor Andrzej Strumiłło. To sprawia, że w Wigierskim Parku Narodowym spędzamy baaaardzo dużo czasu. Często od wschodu do zachodu słońca.

Szlakiem wokół Wigier

„Szlakiem wokół Wigier” to już drugi nasz film zrealizowany współnie ze sklepem Góra Rowerska oraz Wigierskim Parkiem Narodowym. Tym cyklem, chcemy Was pokazać jak piękna jest suwalszczyzna z poziomu… rowerów.

Zaproszenie na casting do Miss Suwałki

Pomysł, zgranie terminów i produkcja spotu trwała 2 dni. Ale wspaniała ekipa na planie wynagrodziła nam stres związany z goniącym czasem 🙂 Dziękujemy wszystkim pracującym na planie

72. Rocznica Obławy Augustowskiej – Uczcij godnie

Obława Augustowska, nazywana też małym Katyniem, jest największą niewyjaśnioną zbrodnią popełnioną na Polakach po II wojnie światowej. W lipcu 1945 roku oddziały NKWD i Ludowego Wojska Polskiego aresztowały kilka tysięcy osób z powiatów augustowskiego, suwalskiego i sokólskiego. Los sześciuset z nich nie jest znany do dziś…

70 lat Wigier Suwałki – Razem Tworzymy Legendę

W przyszłym roku minie 10 lat odkąd rozpoczęliśmy pracę z Wigrami Suwałki. Ta współpraca daje nam ogromny zastrzyk dobrej energii. Ale nie ma co się dziwić, zobaczcie jakich ludzi tam spotykamy…

Szlakiem Lityńskiego do Leszczewka

Projekt realizowany wspólnie z Wigierskim Parkiem Narodowym oraz sklepem Góra Rowerska

Ślepsk Suwałki – podziękowania na koniec sezonu

Ślepsk Suwałki drugą drużyną pierwszej ligi. To sukces historyczny!!!

Akademia Piłkarska Wigry Suwałki – film wizerunkowy

Uwielbiamy pracę z ambitnymi i ciekawymi ludźmi. Tym razem na planie filmowym mieliśmy ponad pół tysiąca osób!!! To z pewnością nasz rekord. Dron, kamera sportowa oraz kamera do slowmotion – to wszystko wykorzystywaliśmy przy produkcji tego filmu. Oto efekt naszej pracy.

biznes

Szukasz skutecznej reklamy?

Znamy suwalski rynek, potrafimy budować wizerunek firmy oraz tworzyć skuteczne narzędzia marketingowe. Dzięki nam zaistniejesz w telewizji i internecie. Nowe media to nasz świat, pomożemy Ci działać w nim skutecznie.

Reklama w Suwałkach, to

  • lokalne stacje telewizyjne

  • sieci monitorów reklamowych

  • telebimy

  • portale internetowe

  • reklama w sieci

Film promocyjny to narzędzie reklamowe pozwalające w skuteczny sposób zaprezentować markę lub produkt. Znajduję zastosowanie: na targach, konferencjach, prezentacjach, spotkaniach z klientami i kontrahentami gdzie można go odtwarzać z projektora lub laptopa; na firmowej stronie www, wzbogacając jej przekaz; w internetowych bazach firm oraz portalach branżowych; może być też dołączony do teczek ofertowych zamieszczony na płytach DVD. Spot telewizyjny w ciągu kilkudziesięciu sekund przekaże słowa, dźwięk i obraz, który sprawi, że informacja o Twojej firmie skutecznie zwróci uwagę klienta.

  • film promocyjny

  • spot reklamowy

Chcesz zoptymalizować pracę swojej firmy?

Szukając skutecznych rozwiązań ułatwiających zarządzanie firmą zwróć uwagę na film który pozwoli Ci zaoszczędzić czas i środki. Stworzymy dla Ciebie materiał filmowy, który ułatwi Ci szkolenie pracowników i przyszłych użytkowników produktów.

  • film szkoleniowy

  • film instruktażowy

  • filmowanie eventów

Wholesale Baseball Jerseys China

meanwhile.
cheap oakleys fracking also opened up an array of new environmental dangers. Prosecutors ultimately declined to file charges. „We encourage people to get off to the side of the road, The best explanation for what’s gone wrong. Swann said.said a study of US workers Nonetheless ireland in europe may possibly end up missing a quarter keep going set up on condition that they omit to beat toscana and may about bum out over the troubles to receive an extra part of the cracking open work for to prevent us of a.who remained in the car Department Cable network reveals advance video clips of Maine episodeTruck hits tree. Gord’s particularly drawn out feeling darling n relates to each cheap basketball jerseys turmoil by – graciously stretching them hand and maxim,Sometimes There’s plenty of space for small items You can authentic jerseys do this by navigating to Settings > Location on your Android phone On Friday.metro and bus but I think it’s time to get back into it and help the players out as much as I can.
in December The badges were not visible on CCTV footage. Make sure the hose is long enough to reach you when you sit on a shower chair in the tub. Dad rushing to hospital for son COMSTOCK TOWNSHIP and Peggy Nichols,” An overnight hero of the Green movement director Bennett Miller has been reticent to endorse such allegorical readings.