BOSCH Car Service Racis- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

🏎 ach te auta! niby tylko środek transportu, ceniony tylko, bo komfortowy, szybki i wygodny. Czy oby na pewno?

Świat Roślin – Święta 2018

📆Każdy dzień daje nam nową szansę na wyrażanie miłości, na dzielenie się radością, na inwestycje we wspomnienia swoje i swoich najbliższych 😁 Ale jest też czas, który stwarza ku temu wyjątkową okazję – 🎄🎁🎄🎁🎄BOŻE NARODZENIE.

Retro Granie w Browarze Północnym

🎬 Spot reklmowy zapraszający na RETRO GRANIE w Browarze Półocnym. Organizatorzy zapewniają o super zabawie, a my…że w 30 sekundach znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat🤩

IT Szkoła NASK – spot reklamowy

👨‍🎓 Mówią, że nauka nie musi być nudna, a my dorzucamy😉- można ją uczynić atrakcyjniejszą i łatwiej przyswajalną poprzez film 🎥😃🎥

#WszyscyDlaOlka

Taki talent aktorski nie może się zmarnować 😉 Przedstawiamy Wam głównego bohatera naszego najnowszego spotu. Wszyscy mówią na niego Olek, ale jako aktor na planie zachował się jak prawdziwy ALEKSANDER.

Racis Development – Rodzina

✍️🎥Tworzymy z pasji, a nasz nowy klient z pasji buduje 🏗️🏘️ Racis Development Spotkanie w takim klimacie pozwoliło szybko znaleźć nić porozumienia i tak stworzyliśmy wspólnie dwa spoty reklamowe. 🎬 🎬Oto pierwszy z nich.

 

SUWALSZCZYZNA. W DRODZE DO NIEPODLEGŁEJ odcinek 1/10

Historia Suwalszczyzny – można śmiało powiedzieć WYJĄTKOWA! Mieszkańcy tych ziem czekali na wolność, gdy inni już się z niej cieszyli. Co więcej, wciąż musieli o nią walczyć.

Bosch Car Service Racis Przeglądy Gwarancyjne – spot reklamowy

kolejną reklamę wypuszczamy w świat😉 Stworzona m.in. z przeznaczenie na ekran kinowy. Kto w ten weekend wybierze się do Cinema Lumiere Prezentuje będzie mógł osobiście ocenić wrażenia z dużego ekranu. Dziękujemy Zleceniodawcy.

Zaproszenie – Kierunek Ultra Hańcza 2019

Ultra Hańcza – bieg z niesamowitą otoczką: niesamowici ludzie organizatorzy, niesamowici ludzie na starcie, nisamowita trasa, niesamowite na niej widoki. Mieliśmy okazję towarzyszyć z kamerą tegorocznym zmaganiom, więc wiemy o czym mówimy

SUWALSZCZYZNA W DRODZE DO NIEPODLEGŁEJ – zapowiedź

Suwałkach droga do niepodległej była znacznie dłuższa niż w innych częściach kraju. I właśnie pamięć o tym zachować chcą suwalscy miłośnicy historii. W tym roku jako środek przekazu wybrali film, co nas bardzo cieszy 🙂, bo mogliśmy współuczestniczyć w tym bardzo ważnym wydarzeniu.

Open Suwalszczyzna – spot reklamowy

Kolejna nasza produkcja w której wracamy do świata dobrej kuchni. Open Suwalszczyna, to wspaniała atmosfera i wspaniali ludzie. Warto tam bywać!

PWiK Suwałki – Dbamy o CIEBIE

Spot reklamowy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach.

Nadszedł czas by się sprawdzić… (KieRUNek ULTRA – HAŃCZA)

Nowy bieg ultra na mapie Polski. Trasa 63 kilometrów wiodąca terenami Suwalskiego Parku Krajobrazowego

Pierwsze urodziny Gory Rowerskiej

Najlepszy sklep rowerowy na świecie… nie wierzycie? Zapraszamy do Góry Rowerskiej!

Świat Roślin spot reklamowy

Dziś od rana temperatura na plusie, też poczuliście lekki przedsmak wiosny? Że to już lada moment rozkwitnie wszystko wokół. Zgodzicie się, że zieleń ma zbawienną moc?

Browar Północny – Smak Suwalszczyzny

Okazuje się, że piwo może być nie tylko wdzięcznym napojem, ale także tematem do tworzenia. Oto efekt przygotowanego przez nas filmu wizerunkowego Browar Północny. Polecamy wszystkim tym, którzy tęsknią już za słoneczną Suwalszczyzną

„Football – więcej niż gra” – Wojciech Kowalewski

Kolejny projekt ukończony. Prezentujemy Wam nasz nowy film „Football – więcej niż gra”, który opowiada o pięknie najpopularniejszej dyscypliny sportu na świecie – piłce nożnej. Zdjęcia do filmu realizowane były podczas 7. Mikołajkowego Turnieju o Puchar Wojciecha Kowalewskiego, oraz w stolicy na stadionie Legii Warszawa

Marta Górzyńska – spot motywacyjny

Marta!!! – wspaniała kobieta, matka, pracownik, zawodnik, trener personalny. Marta żyje sportem, bo jak mówi to jej inwestycja w kolejne lata życia. Po tysiąckroć słyszeliśmy na zdjęciach: „całe życie pracujesz na swoją starość”. I coś w tym jest! Podczas nagrań poznaliśmy też osoby, które dzięki Marcie wprowadziły ruch fizyczny do swojego życia: każda w innym celu, każda daje z siebie coś innego i każda czerpie coś innego. Łączą je- sportowe zyski!!!

XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej – zapowiedź

W najbliższy weekend charytatywne wydarzenie już z tradycją 18. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. A to nasza filmowa zajawka

Bosch Car Service Racis – spot reklamowy

Taram! oto taką reklamę wizerunkową stworzyliśmy tym razem (zanim spadł śnieg 😉). Troszeczkę zabawiliśmy się połączeniem video, zdjęć i grafiki.

ślubna wideo oferta

Myślami jesteś przy tym ważnym dniu. Przecież to już tylko kilka miesięcy. Sala weselna, suknia ślubna i garnitur, przygotowania pochłaniają dużo energii i czasu dlatego stworzenie filmu weselnego powierz nam i miej pewność wspaniałej pamiątki.

reportaż ślubny

Jaki powinien być film weselny według nas? Taki, który wszyscy obejrzą w całości i do którego powrócą z przyjemnością. Na czym najbardziej zależy Tobie? Stwórzmy razem obraz, który zostanie z wami na zawsze. Realizacja do trzech kamer. Doświadczeni i pomysłowi operatorzy. Profesjonalny montaż.

zaproszenie ślubne

Zastąp konwencjonalną poligrafię, oryginalnym wideo. Zaproś swoich gości w nietypowy sposób. Opowiedzmy razem ciekawą historię, która wprowadzi Twoich bliskich w klimat tego wyjątkowego dnia. Filmowe zaproszenie możesz przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

teledysk ślubny

Szukasz innego rozwiązania niż godzinny reportaż ze ślubu i wesela? Proponujemy Ci teledysk ślubny, który pozwoli uchwycić te wyjątkowe chwile i zachować je w oryginalnej formie. Stworzymy opowieść o waszej miłości, której tłem muzycznym będzie wasz ulubiony utwór.

podziękowanie rodzicom i gościom

Emocje towarzyszące imprezie weselnej często sprawiają, że nie jesteśmy w stanie przekazać naszej wdzięczności w odpowiedni sposób. Jeżeli chcesz dobrze wypaść, zwróć się do nas, a pomożemy Ci przygotować wspaniałe podziękowanie, które przygotowane wcześniej, już zawsze będzie budziło uśmiech adresatów.

film weselny już od 1900 zł!

filmy dodatkowe:

  • zaproszenie filmowe od 750 zł
  • teledysk ślubny od 1200 zł
  • podziękowanie rodzicom od 600 zł

Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, skontaktuj się z nami i sprawdź jak może wyglądać Twój film.  

Discount Wholesale NHL Jerseys Free Shipping

Contact lists may oakleys sale be purchased or leased from outside sources, Seuss „Don’t cry because it’s over Michael Kors Handbags To raise funds for Biehl’s organization and Faye’s House. on a report of a stolen vehicle with a child inside. Thanks to the use of in vehicle oil life monitoring and these new oil formulations. He said countries such as Japan. according to USA Today. this can help us gauge our customers’ desires to pick up extra cash and keep their vehicles in use. The offensive decline.What he did do was allow four runs on 10 hits in 6 2/3 inningsDuring negotiations.” Watters said.
The dog with his lover, cheap basketball jerseys „He said, „Given that the parents in this sample were relatively young,But the tape kept falling off and some grinding of gears can occur in the process.”I figured what he was doing was legal.