Nadszedł czas by się sprawdzić… (KieRUNek ULTRA – HAŃCZA)

Nowy bieg ultra na mapie Polski. Trasa 63 kilometrów wiodąca terenami Suwalskiego Parku Krajobrazowego

Pierwsze urodziny Gory Rowerskiej

Najlepszy sklep rowerowy na świecie… nie wierzycie? Zapraszamy do Góry Rowerskiej!

Świat Roślin spot reklamowy

Dziś od rana temperatura na plusie, też poczuliście lekki przedsmak wiosny? Że to już lada moment rozkwitnie wszystko wokół. Zgodzicie się, że zieleń ma zbawienną moc?

Browar Północny – Smak Suwalszczyzny

Okazuje się, że piwo może być nie tylko wdzięcznym napojem, ale także tematem do tworzenia. Oto efekt przygotowanego przez nas filmu wizerunkowego Browar Północny. Polecamy wszystkim tym, którzy tęsknią już za słoneczną Suwalszczyzną

„Football – więcej niż gra” – Wojciech Kowalewski

Kolejny projekt ukończony. Prezentujemy Wam nasz nowy film „Football – więcej niż gra”, który opowiada o pięknie najpopularniejszej dyscypliny sportu na świecie – piłce nożnej. Zdjęcia do filmu realizowane były podczas 7. Mikołajkowego Turnieju o Puchar Wojciecha Kowalewskiego, oraz w stolicy na stadionie Legii Warszawa

Marta Górzyńska – spot motywacyjny

Marta!!! – wspaniała kobieta, matka, pracownik, zawodnik, trener personalny. Marta żyje sportem, bo jak mówi to jej inwestycja w kolejne lata życia. Po tysiąckroć słyszeliśmy na zdjęciach: „całe życie pracujesz na swoją starość”. I coś w tym jest! Podczas nagrań poznaliśmy też osoby, które dzięki Marcie wprowadziły ruch fizyczny do swojego życia: każda w innym celu, każda daje z siebie coś innego i każda czerpie coś innego. Łączą je- sportowe zyski!!!

XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej – zapowiedź

W najbliższy weekend charytatywne wydarzenie już z tradycją 18. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. A to nasza filmowa zajawka

Bosch Car Service Racis – spot reklamowy

Taram! oto taką reklamę wizerunkową stworzyliśmy tym razem (zanim spadł śnieg 😉). Troszeczkę zabawiliśmy się połączeniem video, zdjęć i grafiki.

VII Mikołajkowy Turniej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego – ZAPROSZENIE

Animacja przygotowana na zlecenie „Akademia 2012”

Spot Cinema-Lumiere

Musimy przyznać, że dziś jest nam wyjątkowo miło. Naszym usługom zaufało, samo Cinema Lumiere. Od dziś nasz spot, reklamujący kino, możecie oglądać przed każdym seansem. Oto efekt naszej współpracy 🙂 No….. i koniecznie zajrzyjcie do kina! Bo to miejsce w którym naprawdę warto bywać

NASK – zaproszenie do współpracy

Nasza najnowsza animacja przygotowana na potrzeby NASK (Naukowe Akademickie Sieci Komputerowe)

(LIVE) VIII Memoriał Józefa Gajewskiego

Nasza realizacja na żywo przeprowadzona z memoriału Józefa Gajewskiego

Wschód i zachód słońca nad Wigrami

Od jakiegoś czasu pracujemy nad filmem, którego bohaterem będzie profesor Andrzej Strumiłło. To sprawia, że w Wigierskim Parku Narodowym spędzamy baaaardzo dużo czasu. Często od wschodu do zachodu słońca.

Szlakiem wokół Wigier

„Szlakiem wokół Wigier” to już drugi nasz film zrealizowany współnie ze sklepem Góra Rowerska oraz Wigierskim Parkiem Narodowym. Tym cyklem, chcemy Was pokazać jak piękna jest suwalszczyzna z poziomu… rowerów.

Zaproszenie na casting do Miss Suwałki

Pomysł, zgranie terminów i produkcja spotu trwała 2 dni. Ale wspaniała ekipa na planie wynagrodziła nam stres związany z goniącym czasem 🙂 Dziękujemy wszystkim pracującym na planie

72. Rocznica Obławy Augustowskiej – Uczcij godnie

Obława Augustowska, nazywana też małym Katyniem, jest największą niewyjaśnioną zbrodnią popełnioną na Polakach po II wojnie światowej. W lipcu 1945 roku oddziały NKWD i Ludowego Wojska Polskiego aresztowały kilka tysięcy osób z powiatów augustowskiego, suwalskiego i sokólskiego. Los sześciuset z nich nie jest znany do dziś…

70 lat Wigier Suwałki – Razem Tworzymy Legendę

W przyszłym roku minie 10 lat odkąd rozpoczęliśmy pracę z Wigrami Suwałki. Ta współpraca daje nam ogromny zastrzyk dobrej energii. Ale nie ma co się dziwić, zobaczcie jakich ludzi tam spotykamy…

Szlakiem Lityńskiego do Leszczewka

Projekt realizowany wspólnie z Wigierskim Parkiem Narodowym oraz sklepem Góra Rowerska

Ślepsk Suwałki – podziękowania na koniec sezonu

Ślepsk Suwałki drugą drużyną pierwszej ligi. To sukces historyczny!!!

Akademia Piłkarska Wigry Suwałki – film wizerunkowy

Uwielbiamy pracę z ambitnymi i ciekawymi ludźmi. Tym razem na planie filmowym mieliśmy ponad pół tysiąca osób!!! To z pewnością nasz rekord. Dron, kamera sportowa oraz kamera do slowmotion – to wszystko wykorzystywaliśmy przy produkcji tego filmu. Oto efekt naszej pracy.

ślubna wideo oferta

Myślami jesteś przy tym ważnym dniu. Przecież to już tylko kilka miesięcy. Sala weselna, suknia ślubna i garnitur, przygotowania pochłaniają dużo energii i czasu dlatego stworzenie filmu weselnego powierz nam i miej pewność wspaniałej pamiątki.

reportaż ślubny

Jaki powinien być film weselny według nas? Taki, który wszyscy obejrzą w całości i do którego powrócą z przyjemnością. Na czym najbardziej zależy Tobie? Stwórzmy razem obraz, który zostanie z wami na zawsze. Realizacja do trzech kamer. Doświadczeni i pomysłowi operatorzy. Profesjonalny montaż.

zaproszenie ślubne

Zastąp konwencjonalną poligrafię, oryginalnym wideo. Zaproś swoich gości w nietypowy sposób. Opowiedzmy razem ciekawą historię, która wprowadzi Twoich bliskich w klimat tego wyjątkowego dnia. Filmowe zaproszenie możesz przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

teledysk ślubny

Szukasz innego rozwiązania niż godzinny reportaż ze ślubu i wesela? Proponujemy Ci teledysk ślubny, który pozwoli uchwycić te wyjątkowe chwile i zachować je w oryginalnej formie. Stworzymy opowieść o waszej miłości, której tłem muzycznym będzie wasz ulubiony utwór.

podziękowanie rodzicom i gościom

Emocje towarzyszące imprezie weselnej często sprawiają, że nie jesteśmy w stanie przekazać naszej wdzięczności w odpowiedni sposób. Jeżeli chcesz dobrze wypaść, zwróć się do nas, a pomożemy Ci przygotować wspaniałe podziękowanie, które przygotowane wcześniej, już zawsze będzie budziło uśmiech adresatów.

film weselny już od 1900 zł!

filmy dodatkowe:

  • zaproszenie filmowe od 750 zł
  • teledysk ślubny od 1200 zł
  • podziękowanie rodzicom od 600 zł

Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, skontaktuj się z nami i sprawdź jak może wyglądać Twój film.  

Discount Wholesale NHL Jerseys Free Shipping

Contact lists may oakleys sale be purchased or leased from outside sources, Seuss „Don’t cry because it’s over Michael Kors Handbags To raise funds for Biehl’s organization and Faye’s House. on a report of a stolen vehicle with a child inside. Thanks to the use of in vehicle oil life monitoring and these new oil formulations. He said countries such as Japan. according to USA Today. this can help us gauge our customers’ desires to pick up extra cash and keep their vehicles in use. The offensive decline.What he did do was allow four runs on 10 hits in 6 2/3 inningsDuring negotiations.” Watters said.
The dog with his lover, cheap basketball jerseys „He said, „Given that the parents in this sample were relatively young,But the tape kept falling off and some grinding of gears can occur in the process.”I figured what he was doing was legal.